Freebitco.in Sitesinden 7/24 Otomatik Bitcoin Nasıl Toplanır?

Freebitco.in, bitcoin faucetleri arasında en eskilerden birisi. Bitcoin ve cryptocurrency dünyasına adım atmak isteyenler için de en iyi başlangıçlardan.


Size bu yazımızda, YouTube fenomeni Bitcoin Kraliçesi ile yapmış olduğumuz sponsorluk anlaşması sonucu Freebitco.in sitesinden nasıl otomatik olarak faucet toplanır? Onu anlatacağız.

Anlatıma geçmeden önce hatırlatmak isteriz ki bu yöntemi kullanırken oluşabilecek herhangi yazılımsal, donanımsal sorundan ve banlanma riskinden Biliste.com ve Bitcoin Kraliçesi sorumlu tutulamaz. Video ve yazı tamamen inceleme amaçlıdır. Uygulamak kişinin kendi sorumluluğundadır.

 1. 1 Freebitco.in'e Üye Olun


  Anlatacağımız tekniği kullanabilmek için Freebitco.in sitesinde aşağıdaki linki kullanarak yeni bir hesap açmanız faydalı olacaktır. Bu şekilde limitleri düşürebilirsiniz.

  Freebitco.in Üyelik Linki 2. 2 Firefox'u İndirin


  Bir sonraki adıma geçmeden önce bilgisayarınıza Mozilla Firefox browserı indirmeniz lazım. Eğer bilgisayarınızda zaten Firefox kuruluysa bu aımı atlayabilirsiniz. Firefox'u indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. 

  Firefox İndirme Linki 3. 3 Add-on'u İndirin


  7/24 bitcoin toplama işlemini bizim için bir add-on yapacak. Aşağıdaki linkten onu da indirip, son aşamaya geçebilirsiniz. 

  Eğer 100 bin satoshilik ücreti ödemek istemiyorsanız, Bitcoin Kraliçesi'nin referansı ile üye olduğunuzu belgeleyen ekran görüntülerini kralice@faucetsepeti.com adresine gödererek dosyayı mail olarak alabilirsiniz.

  7/24 bedava bitcoin topla

    File:   bedavabitcoin.rar     size: 26.9 kb

  Price: 0.01 BTC
  7/24 bedava bitcoin topla


   


 4. 4 Bitcoin Kraliçesi'nin Videoda Anlattığı Adımları Takip Edin.